Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepizdziejewo blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: ARMANDA
116415 odwiedzin | wpisów: 65, komentarzy: 600, obserwuje: 150

Zmiany, zmiany, zmiany....

autor: pizdziejewo blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Łooooo, ale mnie tu dawno nie było! Nawet nie wiedziałam, ze tyle czasu minęło od ostatniego wpisu! Na budowie jak to na budowie... Kto wykańćza, ten wie ;) Chociaż w sumie jak patrzę na stare zdjęcie to widzę postęp. Na nic nie ma czasu, a wszystko - dosłownie każda pierdoła potrafi stanowić nie lada problem w wykończeniu. Grunt, że coś sie dzieje, a każdy, nawet najmniejszy kroczek jest kroczkiem do wykończenia domku;)

Dobra. Najpierw wiatrołap. Jedyne w 100 % skończone pomieszczenie. Wykonanie - Inwestor. Szafę, komodę i wieszak zaprojektował i zrobił też sam osobiście - dało to sporo oszczędności, a jeszcze wiecej radości i dumy z męża mego ;)

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

A teraz kawałek salonu. Dla porównania wizulalizacje i zdjęcie real:blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plCo prawda brakuje jeszcze listew, ale i tak już jest fajnie. Ostatni hit to zabudowane wnęki na drewno i alko. Też meżulek się postarał i wyszło mu to cudnie. 

Od grudnia mamy też normalny podjazd i chodnik.Pojawił się też garaż:blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Mamy też od wczoraj bramę. Teraz trzeba ją otwierać i zamykać, podstawiać pustaczki... - taki luksus ;) Do tego dojdą 3 furtki i 8 przesęł. Ale jak tata skończy spawać wszystko to będzie git. Chyba zawieziemy tę bramę prędzej do piaskowania i malowania, bo nie widzę długo tego systemu bez automatu... albo odźwiernego. blog budowlany - mojabudowa.pl

Kolejny etap to zrobienie góry i ogarnięcie działki. Oby wszystko wyszło!!


Komentarze (14)
autor:armanda  dodano: 2017-04-28 | 11:00:53
witaj! fajnie, że wróciłaś, mam nadzieję że na dłużej :) Wnętrza piękne :)) U nas też garaż na tapecie. Aktualnie czekamy na telefon od ekipy, że przychodzą. Jakie macie wymiary garażu? Będzie jedna duża brama? My zastanawiamy się nad zrobieniem dwóch pojedynczych bram...
Odpowiedź do armanda
autor:pizdziejewo  dodano: 2017-04-30 | 21:39:29
Zewnętrzne wymiary to 6,5mX 6,5 m. Brama - 5 metrów szerokości. Też na początku myśleliśmy dwóch, ale stwierdziliśmy, że wygodniej będzie z jedną. Zawsze można stanąć samochodem po środku, albo jednym stanąć bliżej ściany, żeby drugi większy miał więcej miejsca i stanęło na jednej wielkiej w końcu.
Odpowiedź do pizdziejewo
autor:armanda  dodano: 2017-05-04 | 10:37:48
o dziękuję za odpowiedź :) u nas też projekt o wym. 6,5 x 6,5 m
Mam jeszcze pytanie o koszty postawienia garażu materiały i robocizna ile Was to orientacyjnie kosztowało? Będziemy baaaardzo wdzięczni :))
autor:orzeszkowepole  dodano: 2017-04-28 | 12:13:46
No no, domek prezentuje się zacnie :) Najbardziej urzekło mnie odwzorowanie wizualizacji w realu (WOW), bo w większości przypadków ma to mało wspólnego z rzeczywistością.
autor:wymarzona-armanda  dodano: 2017-04-28 | 12:16:51
zero odstepstw od projektu :D a kostkaa też by sie nam przydała :)
autor:nasz.domek  dodano: 2017-04-30 | 09:37:52
Gratulacje, robicie świetną robotę. Dom piękny, gustowne wnętrza. Jest co podziwiać. Na pewno dobrze się mieszka w takim domku 😀 pozdrawiamy
autor:gosia1904  dodano: 2017-05-01 | 12:49:17
A leee u was pięknie, eleganckie wnętrze 😊😊
Tytuł: Wiatrołap
autor:dziczek88  dodano: 2017-05-03 | 21:05:22
Czy zmienialiscie wymiary wiatrolapu? Scianka przesunieta??Wydaje sie taki przestronny.
Odpowiedź do dziczek88
autor:pizdziejewo  dodano: 2017-05-07 | 20:32:32
Niestety wiatrołap jest zgodnie z projektem zrobiony. I to błąd. Trzeba by go trochę poszerzyć kosztem pokoju, bo projektant przewidział miejsce na szafę, ale nie wziął pod uwagę opaski drzwi i drzwi szafy. Przez to jej głębokość nie jest standardowa, tylko ma 50 coś w środku. Trochę wkurza, bo trzeba ciuchy przytrzymywać przy zamykaniu szafy. Ale muszę przyznać, że w samym wiatrołapie jest sporo miejsca, myślałam, że będzie gorzej. Myślę, że pomaga to, że szafa nie jest na całej ścianie, tylko płytsza komoda na buty.
Tytuł: dokładna nazwa płytki na podstopnie
autor:dobrydommilena  dodano: 2017-05-08 | 17:08:18
Urzekło mnie wasze wnętrze a schody są pięknym dopełnieniem całości do tego stopnia że też takie chcę!pytanie moje brzmi jaka jest pełna nazwa płytki na podstopniach?
Odpowiedź do dobrydommilena
autor:pizdziejewo  dodano: 2017-06-04 | 11:32:28
Paradyż My Way, ROVERE Bianco. Na wysokość pasowały idealnie, na długość trzeba było je trochę ciąć. Udało nam się kupić dużo taniej niż jest na stronie Paradyża.
autor:aneta0002  dodano: 2017-05-11 | 18:45:37
Super to wygląda. My też wykończeniówkę robimy i zastanawiamy sie nad garażem:) jak można wiedzieć jaki był koszt postawienia takiego garażu?
autor:agnerb1  dodano: 2018-02-02 | 10:59:05
Mam pytanko o szafę w wiatrołapie. Myślę o takiej z lustrem i siedziskiem z wieszakami. U Państwa szafa jest na cokole, prowadnice dzięki temu są wyżej i nie zbiera się tam piach. Mój stolarz zaproponował prowadnice na podłodze. Trochę się obawiam, czy te prowadnice nie będą zabrudzone piachem. Wasze rozwiązanie wydaje się lepsze. Proszę napisać jak sprawdza się prowadnica na cokole. Czy jest stabilnie?
Odpowiedź do agnerb1
autor:pizdziejewo  dodano: 2018-02-02 | 21:41:51
Drzwi są stabilne, i jedno i drugie rozwiązanie jest dobre. I tak prowadnice się przykreca w obu rozwiązaniach. Piach i tak się może zebrać w środku szafy, ale za to przy szafie z cokołem łatwiej zadbać o porządek na zewnątrz szafy.